fbpx
+ 48 502 445 420
O mnie
Witaj!

Na imię mam MagdaLena – nazwa tej strony powstała właśnie od części mojego imienia oraz od wyrazu ART – ponieważ sztuka jest obecna w moim życiu od zawsze.

Od dziecka malowałam wszędzie i po wszystkim, dając upust swojej wyobraźni. W wieku 15 lat, wygrałam Międzynarodowy Konkurs Młodych Artystów w Tokio. Spośród 61 tysięcy prac malarskich, nadesłanych z 81 państw świata zdobyłam nagrodę specjalną – Super Gold Medal. Kolejne lata zaowocowały w nagrody krajowe.

Malarstwo, grafika, projektowanie artystyczne do dziś są moją najwiekszą miłością – ale z czasem pojawiła się też druga fascynacja – słowem i umysłem ludzkim. Zdecydowałam się skończyć studia z zakresu psychologii. To była świetna decyzja i zupełnie nowy początek mojego spojrzenia na sztukę i życie.

Dziś łączę obie te pasje – dlatego w moich projektach często znajdują się słowa, afirmacje, motywacje.
Wiem, że słowa pracują na nasze życie, na nasz sukces, nadają kształt naszym marzeniom. Wszystko, co chcesz osiągnąć musisz najpierw ubrać w słowa. Ja robię to w bardzo dosłowny sposób 🙂

Na moich chustach i apaszkach znajdziesz piękne afirmacje, które zawsze będą Ci przypominać, jak wyjątkową i wspaniałą osobą jesteś. Wszystkie produkty w sklepie to moje autorskie projekty – w każdy projekt wkładam całe swoje serce i pasję. To będzie dla mnie wielki zaszczyt i ogromna radość jeżeli to co tworzę stanie się częścią również Twojego życia. Mam nadzieję, że moje produkty przyniosą Ci tyle radości ile mi daje ich tworzenie.

pozdrawiam serdecznie
Magda

Galeria obrazów

Oto kilka wybranych obrazów, namalowanych przeze mnie w technice olejnej, na płótnie.