+ 48 502 445 420
O marce
projektantka apaszek i chust
Lenart View to marka chust i apaszek premium.
Stworzona dla kobiet i mężczyzn, którzy cenią naturalne, szlachetne tkaniny najwyższej jakości oraz oryginalny i wyrazisty design.

Tworzymy produkty unikatowe o wysokiej wartości artystycznej. Każda apaszka to małe dzieło sztuki, które możesz nosić na sobie. To wyśmienity prezent dla osób, które cenią w modzie zarówno indywidualizm jak i ponadczasowość. Bo elegancka apaszka to klasyka, która niezależnie od panujących trendów zawsze jest dobrym wyborem.

Projekt każdej apaszki to wiele tygodni pracy, zarówno koncepcyjnej jak i artystycznej. Dany wzór to unikatowe połączenie wielu technik artystycznych. Odręcznie tworzone szkice, grafiki, pastele, jak również malarstwo olejne łączone są w niepowtarzalny kolaż. Tak powstaje jedyny w swoim rodzaju wzór chusty.
Ale wzór to nie tylko kolorystyka i forma, to również zbór symboli i wartości. Dlatego każda apaszka ma swoją nazwę i szczególne znaczenie. Tak powstają kolekcje, a każda z nich niesie ze sobą piękne przesłanie. Szczegółowy opis każdej kolekcji i historię jej powstania znajdziesz w zakładce blog na naszej stronie.

Lenart View to indywidualizm i elegancja, to unikatowe kolekcje w limitowanych ilościach. Mam nadzieje, że znajdziesz tu wyjątkową dla siebie apaszkę i zechcesz tworzyć jej dalszą historię.

witam Cię serdecznie
Magdalena Budzińska