+ 48 502 445 420
O mnie
Cieszę się, że tu jesteś !

Na imię mam MagdaLena – nazwa mojej marki powstała właśnie od części mojego imienia oraz od wyrazu ART – ponieważ sztuka jest obecna w moim życiu od zawsze.

Już jako dziecko malowanie sprawiało mi największą przyjemność i było czymś, co zdecydowanie najlepiej mi wychodzi … W wieku 15 lat, wygrałam Międzynarodowy Konkurs Młodych Artystów w Tokio (61 tysięcy prac malarskich, 81 państw świata – nagroda specjalna – Super Gold Medal). Potem przyszły nagrody i wyróżnienia krajowe.

Przyszedł też „głos rozsądku” ze świata i porządny zawód, który każdy powinien przecież posiadać prawda? 😉 … a swoją drogą – Kim chciałaś (chciałeś) zostać będąc dzieckiem – zanim dorośli powiedzieli Ci, że to niemożliwe, bezsensowne lub nieopłacalne?

No więc zdobyłam porządny zawód, jestem magistrem psychologii – i całe szczęście, bo np. księgowości bym nie przeżyła 😉 Całe szczęście, bo psychologia to cudowna dziedzina, która otwiera cerce i umysł na nowe horyzonty.
Studia nad człowiekiem z jednej strony wyostrzają wrażliwość na zmiany w nim zachodzące, z drugiej zaś, pomagają nabrać dystansu do otaczających nas zdarzeń. To daje możliwość tworzenia sztuki przez pryzmat ludzkich emocji.

Rysując chustę, wkładam w nią całe moje serce i najpiękniejszy kawałek duszy. Każda z apaszek ma swoją nazwę oraz znaczenie – zbiór pewnych symboli i wartości, którymi chcę się z Wami dzielić. Tak powstają kolekcje, a każda z nich niesie ze sobą piękne przesłanie.

Będzie to dla mnie wielki zaszczyt i ogromna radość jeżeli to, co tworzę stanie się częścią również Twojego życia.
Mam nadzieję, że moje chusty będą dla Ciebie miłym prezentem, inspiracją, motywacją, chwilą zadumy, uśmiechu, przyjemnością a przede wszystkim, że dadzą Ci tyle radości ile mi daje ich tworzenie.

zapraszam
MagdaLena

Galeria obrazów

Oto kilka wybranych obrazów, namalowanych przeze mnie w technice olejnej, na płótnie.