+ 48 502 445 420
O mnie
projektantka apaszek i chust
Cieszę się, że tu jesteś !

Na imię mam MagdaLena – nazwa mojej marki powstała właśnie od części mojego imienia oraz od wyrazu ART – ponieważ sztuka jest obecna w moim życiu od zawsze.

Już jako dziecko malowanie sprawiało mi największą przyjemność i było czymś, co zdecydowanie najlepiej mi wychodzi … W wieku 15 lat, wygrałam Międzynarodowy Konkurs Młodych Artystów w Tokio (61 tysięcy prac malarskich, 81 państw świata – nagroda specjalna – Super Gold Medal). Potem przyszły nagrody i wyróżnienia krajowe.

Przyszedł też „głos rozsądku” ze świata i porządny zawód, który każdy powinien przecież posiadać prawda? 😉 … a swoją drogą – Kim chciałaś (chciałeś) zostać będąc dzieckiem – zanim dorośli powiedzieli Ci, że to niemożliwe, bezsensowne lub nieopłacalne?

No więc zdobyłam porządny zawód, jestem magistrem psychologii – i całe szczęście, bo np. księgowości bym nie przeżyła 😉 Całe szczęście, bo psychologia to cudowna dziedzina, która otwiera cerce i umysł na nowe horyzonty.
Studia nad człowiekiem z jednej strony wyostrzają wrażliwość na zmiany w nim zachodzące, z drugiej zaś, pomagają nabrać dystansu do otaczających nas zdarzeń. To daje możliwość tworzenia sztuki przez pryzmat ludzkich emocji.

Rysując chustę, wkładam w nią całe moje serce i najpiękniejszy kawałek duszy. Każda z apaszek ma swoją nazwę oraz znaczenie – zbiór pewnych symboli i wartości, którymi chcę się z Wami dzielić. Tak powstają kolekcje, a każda z nich niesie ze sobą piękne przesłanie.

Będzie to dla mnie wielki zaszczyt i ogromna radość jeżeli to, co tworzę stanie się częścią również Twojego życia.
Mam nadzieję, że moje chusty będą dla Ciebie miłym prezentem, inspiracją, motywacją, chwilą zadumy, uśmiechu, przyjemnością a przede wszystkim, że dadzą Ci tyle radości ile mi daje ich tworzenie.

zapraszam
MagdaLena

Galeria obrazów

Oto kilka wybranych obrazów, namalowanych przeze mnie w technice olejnej, na płótnie.
magdalena budzińska apaszki obrazy chusty artystyczne
obraz olejny lenart view
obraz olejny budzińska magdalena
magdalena budzińska apaszki obrazy chusty artystyczne
magdalena budzińska apaszki obrazy chusty artystyczne
obraz olejny budzińska magdalena
lenart view obraz olejny
magdalena budzińska apaszki obrazy chusty artystyczne
obraz olejny budzińska magdalena